Projelendirme

Kocaeli ve İstanbul bölgesindeki müşterilerimize yerinde ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Böylece yapacağımız işi yerinde görerek eksiksiz ve kusursuz bir iş planı için gerekli hazırlıklarımıza başlıyoruz.

 

Unutmayın ki keşif aşamasında gösterilecek özen sonra ki aşamalarda da sağlıklı bir imalat ve montajın anahtarıdır.

HİZMET AŞAMALARI

Alanında uzman çalışanlarımız ile, şömine, barbekü ve taş dekorasyon ihtiyaçlarını bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında projelerini üreterek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz proje için düşünülen alana giderek ön incelemeleri gerçekleştirir, proje şartları oluşturulur ve ön hazırlıklara başlanır.

Proje şartlarının belirginleşmesinin ardından yerin ölçüleri, ürün için uygunluğu, ek ihtiyaçların kontrolü ve takibi sağlanarak teklif aşamasına geçilir.

Projenin ne kadar zamanda tamamlanacağı, gerekli olan iş gücü, ihtiyaç olan malzeme miktarı gibi ayrıntılar belirlendikten sonra, ortaya çıkan maliyetlere uygun olarak teklif sunulur.

Teklifin kabul edilmesinin ardından, uygulama aşaması başlar.

Uygulamanın tamamlanmasıyla birlikte projenin kalite kontrol testleri yapılır ve termin tarihine uygun olarak proje tamamlanarak, teslim edilir.

HEDEFLERİMİZ

Bacasız elektrikli şömineler, rustik şömineler, orta şömineler, teras barbeküler, balkon ve bahçe barbekü modelleri, dış cephe kaplama, iç mimari de kültür taş uygulamaları gibi pek çok alanda hem estetik hem de işlevsel çözümler sunuyoruz. Ağaoğlu Şömine, tasarımdan, üretim ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında bulunmaktadır. Ağaoğlu Şömine vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasındadır.

Sektörün genç ve dinamik bir markası olan Ağaoğlu Şöminenin başarısının arkasında dünya standartlarında, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla üretim yatmaktadır. Projelerini zamanında teslim etmesinin yanı sıra her biri birbirinden değerli insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir. Bu sebeple Ağaoğlu Şömine de en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiş ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmeyi, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirmeyi, yenilemeyi, sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen Ağaoğlu Şömine araştırma– geliştirme (AR-GE) çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.