Dekoratif Bacasız Elektrikli Şömine Modeli:SE09

İç yanar kısım ithal elektrikli hazne kullanılmış olup hazne çevresinde metal çerçeve mevcuttur. Bu çeşit elektrikli haznelerimiz de hiç bir şekil de baca sistemi gerektirmeden kullanılabilir. Alev ve ateşi bire bir yansıtan bu ürünlerimiz ayrı zamanda koku his duman gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırmış ve rahatlığını …

Read more

Düz Dekoratif Elektrikli Şömine Modeli:SE08

Bu ürünümüz dikey bir görünüme sahiptir. Alevin uzun boyutlarını daha iyi görebilmeniz için tasarlanmış olup dış görünüm beyaz limra taşı ile dekoratif hoş bir görünüm sağlanmıştır.

Read more
Düz Dekoratif Elektrikli Şömine Modeli:SE08

Oval Elektrikli Şömine Modeli:SE07

Oval elektrikli şömine haznesi görsellik acısından daha zengin görünüme sahiptir. Oval açısı nedeniyle ateşi görüş alanı daha geniştir.

Read more
rustik-elektrikli-somine-se06

Elektrikli Şömine Modeli:SE06

İç yanar kısım büyük boy ithal hazne kullanılmış elektrikli şömine modelimiz dış görünüm beyaz doğal limra taşı ve el işçiliğiyle yapımı sağlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Read more

Beyaz Köşe Elektrikli Şömine Modeli: SE05

Evinizde atıl durumdaki köşelerinizi böyle bir ürün tercih ederek güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir ve ateşin keyfini ve  görselliğini yaşayabilirsiniz.

Read more

Beyaz Dekoratif Elekrikli Şömine Modeli:SE04

Read more
Oval Elektrikli Şömine Modeli:SE07

Düz Beyaz Elektrikli Şömine Modeli: SE03

Dış görünüm doğal limra taşı olup iç yanar kısım elektrikli ithal hazneden oluşmaktadır. Isı verimliliğinden ziyade görselliğe önem verilmiş olan düze beyaz elektrikli şömine evinizde hoş bir görselliği sağlar.

Read more

Beyaz Düz Elektrikli Şömine Modeli:SE02

Read more

Beyaz Düz Elektrikli Şömine Modeli:SE01

Sadelikten yana seçici olan müşterilerimiz göze daha hoş hitap eden bu modelimiz ile evlerinde daha hoş bir görünüm ve ateş keyfi yaşamak için sizlere sunulmuştur.

Read more
ahşap gömme elektrikli şömine 4

Ahşap Dekoratif Elektrikli Şömine: SE04

Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde artık müstakil olmayan evler bacasız inşa edilmektedir. Bu nedenle şömine tutkunları bacası şömineyi tercih etmektedir. Ahşap Dekoratif Elektrikli Şömine modelimiz evlerinizi dekoratif olarak güzelleştirirken, içerisindeki elektrikli şömine haznesi ile de odanızı ısıta bilmektedir.  Ayrıca daha sonra …

Read more

Ahşap Elektrikli Şömine Model:02

Ahşap elektrikli şömine modelimizde konsol ve ayna ile üst küpeşte ahşap oyma iken, kirlenme ihtimali olan alt küpeşte ve hazne çevresi doğal taş ile yapılmıştır. Böylece temizlemesi kolay bölgeler oluşturulmuştur. Sade görüntüsünün yanında salonun havasını değiştirecek kadar asil duran bir …

Read more

Ahşap Elektrikli Şömine Model:01

Dışı ahşap ceviz oymadan yapılmıştır. İçerisinde şömine haznesi olarak elektrikli hazne kullanılmıştır. Elektrikli şömine haznesi hem görsel olarak alev görüntüsü verirken, havalandırma deliklerinde de sıcak hava üflemektedir. Bu ahşap şömine modelimiz çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Ahşap elektrikli şömine modelimiz için …

Read more