İMALAT

Malzemelerimiz imalata alınıp gerekli aşamalardan geçerek saha montajına hazır hale getirilmektedir. Tüm projelerimizde imalat ve montaj yapabilecek uzman personel ve makine parkuru ile siz müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Şömine, barbekü ve taş dekorasyon ürünlerimiz atölyemizde titizlikle yapılan projelendirmeye göre hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

 

Kaliteli malzeme, kaliteli iş anlayışı ile müşteri memnuniyetini önceliğimizdir.

HİZMET AŞAMALARI

Proje, projenin sözleşmesi veya teknik şartnamesi incelenerek hazırlıklara başlanır.

Malzemelerin atölyeye girişi sırasında gözle kontrolleri, boyut kontrolleri ve malzeme sertifika kontrolleri gerçekleştirilir.

Kesme operasyonu, atölyemizde bulunan mermer ve taş kesme makineleri ile yapılırken, ölçü kontrolü, kesme kenarları ile kesme ağızlarının göz ve ölçü kontrolü de yapılır.

Kesme makinesinde kesilen taşlar, projeye uygun olarak birleştirme işlemine alınır. Burada güçlü ve dayanıklı yapıştırıcılar ile taşlar birleştirilir.

Projeye uygun olarak kesilen taşlar, rötuş ve düzeltme için silme aşamasına alınır. Burada bulunan silme makinesi ile silme yapılarak pürüzsüz bir taş yüzeyi elde edilir.

Eğer projede cilalı yüzeyler varsa, silinmiş taşlar cilalama işlemine alınır. Burada cilalama işlemi yapıldıktan sonra son kez ince silme işlemi yapılarak parlak taş yüzeyi elde edilir.

Ürünlerin son kez ölçü ve projeye uygunluğu kontrol edilerek hazır hale getirilir. Bu aşamada şömine ve barbekü için atölye de bir demo yapılarak ürünün projeye uygunluğu bir kez daha gözle görülerek kontrol edilir.

ISO 9001:2008 standartlarına uygun ve güvenli yöntemlerle sevkiyat gerçekleştirilir.

DEĞERLERİMİZ

Bizler Ağaoğlu Şömine olarak, ürettiğimiz ve montajını yaptığımız her ürünün doğa dostu ve çevreci olmasına özen gösteririz. Günümüz de en doğal ve ekosisteme en faydalı yakıt olan odun ile yanan şömine ve barbekü ürünlerimizi özellikle ön planda tutar ve müşterilerimize bu konuda bilgilendirme yaparız.

Müşteri memnuniyeti bizim diğer önemli değerimizdir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkan Ağaoğlu Şömine geride güçlü referanslar ve dostluklar bırakarak yoluna devam etmektedir. Her mutlu müşteri bizim için güçlü referans olduğunun farkında olarak işini doğru, titiz ve zamanında teslim ederek büyümeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Bir değerimizde çalışanlarımızdır. Ağaoğlu Şömine en önemli değerini insan kaynağı olarak belirlemiştir ve çalışan memnuniyeti de müşteri memnuniyeti gibi yüksek öneme sahiptir.

Malzemelerimiz alanında uzmanlaşmış, eğitimli personelimiz tarafından yerinde montaja hazır hale getirilerek sahaya sevk edilmektedir.